Dalība LASAP

Būt LASAP biedram nozīmē kvalitatīvu saikni ar Latvijas sabiedrisko attiecību nozares ekspertiem. Asociācijas biedri vēlas sevi pilnveidot, sniegt atbalstu citiem un palīdzēt kopīgi celt sabiedrisko attiecību profesionalitātes līmeni.

Ja esi aktīvs, zinātkārs, vēlies dalīties ar savu pieredzi un zināšanām, ietekmēt sabiedrisko attiecību nozares reputāciju, aicinām pievienoties LASAP! Šeit Tevi sagaida pieeja uzskatu daudzveidībai un unikālai pieredzei, kas ļauj augt ikvienam nozares profesionālim. Pievienojies!

LASAP biedru priekšrocības:

  • iespēja konsultēties ar profesionāliem un zinošiem nozares cilvēkiem – asociācijas biedriem, meklēt risinājumu savām darba problēmām, sniegt idejas vai ierosinājumus un piedalīties asociācijas lēmumu pieņemšanā;
  • līdzdalība asociācijas rīkoto pasākumu, semināru un konferenču organizēšanā;
  • asociācijas un LASAP sadarbības partneru organizēto aktivitāšu apmeklējumi bez maksas vai ar ievērojamām atlaidēm;
  • asociācijas sadarbības partneru specializētie piedāvājumi, kā arī jaunākā informācija par nozares vakancēm;
  • iespēja publicēt darba un prakšu sludinājumus LASAP mājas lapā, kā arī iesūtīt informāciju par nozarē notiekošajiem pasākumiem.

Pievienojies LASAP! Iesniedz pieteikumu, savu CV un divu LASAP biedru parakstītu rekomendāciju, sūtot uz lasap@lasap.lv vai pa pastu uz S/O Latvijas Asociācija sabiedrisko attiecību profesionāļiem, Lācplēša iela 36/1, Rīga, LV-1011, Latvija. Saņemsi uzaicinājumu piedalīties kādā no nākamajām LASAP valdes sēdēm, kur būs iespēja pastāstīt par savu profesionālo izaugsmi, mērķiem un sasniegumiem.

Atceries – par LASAP biedru var kļūt jebkura 18 gadus sasniegusi fiziska persona ar vismaz 2 gadu pieredzi sabiedrisko attiecību jomā, kura ievēro Starptautiskajā ētikas kodeksā un Starptautiskās Sabiedrisko attiecību asociācijas uzvedības kodeksā( noteiktos principus, atzīst un respektē asociācijas darbības mērķus un virzienus.

Dalības maksa LASAP vienam biedram ir 5 EUR mēnesī.