top of page
Search
  • Writer's pictureLASAP

7 guru piedāvā: “Mūsdienu latviešu valodas stundas pieaugušajiem”

“7guru skola” atgriežas ar semināru ciklu “Mūsdienu latviešu valodas stundas pieaugušajiem”

Pērnajā rudenī “7guru” iepriecināja savus lasītājus ar Dr. philol. Dites Liepas vadītajām mūsdienu latviešu valodas nodarbībām. Atsaucoties uz lielo apmeklētāju interesi, „Mūsdienu latviešu valodas stundas pieaugušajiem” atgriežas, šoreiz interesentiem piedāvājot semināru par lietišķo saraksti.

Lietišķā vēstule ir ne tikai uzņēmuma vēstnesis un efektīvas rakstveida komunikācijas pamats, bet arī personiskās rakstītprasmes apliecinātājs. Seminārā tiks aplūkoti lietišķas vēstules strukturēšanas pamatprincipi, teikumu veidošana un atsevišķu pieturzīmju, kā arī darāmās un ciešamās kārtas lietojums, tiks sniegti padomi, kā izvairīties no neveiklām, t.sk. aizgūtām teikuma konstrukcijām, liekvārdības, standarta klišejām un samākslotas izteiksmes. Īpaša vērība tiks pievērsta elektroniskajai sarakstei jeb interneta etiķetei (netiķetei) kā jaunai elektroniskās komunikācijas kultūrai ar noteiktiem rakstīšanas principiem.

Seminārs “Lietišķā sarakste” notiks ceturtdien, 28.februārī plkst. 18:30 līdz 21:00 viesnīcā “Albert Hotel”, to vadīs Dr. philol. Dite Liepa (lektore, grāmatas “Latvijas preses valoda” autore).

Dalības maksa 20 LVL, LASAP biedriem 10% atlaide

Semināram var pieteikties elektroniski, sūtot e-pastu uz adresi: krista@7guru.lv vai zvanot pa tālruņa numuru 26522851

Pieteikuma anketā norādīto informāciju semināra rīkotāji ņems vērā, gatavojot rēķinu, kuru saņemsiet elektroniski uz anketā norādīto e-pasta adresi.

Semināru ciklu rīko “7GURU SKOLA” ar “Albert Hotel” atbalstu.

0 comments

Comments


bottom of page