top of page
Search
  • Writer's pictureLASAP

Aicinājums uz diskusiju „Internets, sociālie mediji un identitāte – vai digitālā ēra radījusi

Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes Komunikācijas studiju nodaļa diskusija cikla “Identitātes: zināmās un neapzinātās” ietvaros aicina uz diskusiju „Internets, sociālie mediji un identitāte – vai digitālā ēra radījusi jaunu paaudzi?” š.g. 27. novembrī pl. 17:00 Latvijas Universitātes Mazajā aulā (Raiņa bulvārī 19).

Mūsdienās neviens neapšauba digitālo tehnoloģiju un interneta ietekmes pieaugumu visās jomās. Tomēr mēs zinām, ka šī digitālā revolūcija nav viennozīmīgi vērtējama. Tā rada nepieciešamību uzņēmumiem pieskaņoties aizvien jaunām platformām un radīt specifiskus produktus paaudzei, kam jau ir savi komunikācijas kanāli – lielākoties digitāli. Vai varam runāt, ka arī Latvijā izveidojusies digitālā paaudze un kādu lomu tā spēlē? Vai šo paaudzi raksturo konkrēts vecums vai ienākumu avots, intelekta līmenis vai ieradumi? Kāda nākotne sagaida tos, kas nevarēs vai – varēs, bet negribēs pievienoties digitālajai sabiedrībai? Vai tiešām tie, kas ir sociālajos tīklos ir būtiski atšķirīgi no tiem, kas nav – vai viņiem ir citas vērtības un autoritātes?

Diskusijas sākumā būs 3 prezentācijas: par Latvijas paaudžu anatomiju (Līva Gudule, Edgars Pētersons), par dažādu auditoriju interneta lietošanas paradumiem (Guna Spurava), par paaudžu maiņu digitālajā laikmetā (Artūrs Mednis).

Diskusijā piedalīsies: Artūrs Mednis, Inspired Digital vadītājs, Jānis Spoģis, Tele2 mārketinga un tirdzniecības direktors, Edgars Pētersons, DDB Latvija stratēģiskais direktors un Līva Gudule, DDB Latvija stratēģiskā plānotāja, Jānis Palkavnieks, Draugiem.lv runasvīrs, Guna Spurava, žurnāla „Ir” biznesa daļas vadītāja, mediju pētniece.

Diskusiju kā klausītājs var apmeklēt jebkurš interesents, dalība tajā ir bez maksas. Visi aicināti iepriekš elektroniski iesūtīt savus interesējošos jautājumus uz e-pastu: dace.priedite@lu.lv līdz 26. novembra plkst. 15:00.

Papildu informācija: Dace Priedīte, LU SZF Komunikāciju studijas nodaļas metodiķe Mob. 25437474, dace.priedīte@lu.lv.

0 comments

Comments


bottom of page