top of page
Search
  • Writer's pictureLASAP

Apbalvoti komunikācijas profesionāļi par veikumu nozarē

Otrdien, 2018. gada 6. martā Latvijas Asociācija sabiedrisko attiecību profesionāļiem (LASAP) apbalvoja nozares profesionāļus par izcilību komunikācijā 2017. gadā. Apbalvojums tika pasniegts divās kategorijās: Zelta Poga – profesionālim ar ilggadēju pieredzi nozarē un Vara Poga uzlecošajai zvaigznei, kurā nozares kolēģi saskatījuši vērtīgu potenciālu. Apbalvojumu Zelta Poga šoreiz saņēma komunikācijas aģentūras Ethos vadītāja un aktīva jaunuzņēmumu vides pārstāve Līva Pērkone. Savukārt Vara Pogu saņēma Ance Saulīte, Valsts ieņēmumu dienesta (VID) sabiedrisko attiecību speciāliste.

Aizvadītā gada laikā konferences TechChill laikā LASAP Zelta pogas ieguvējai Līvai ir izdevies atvest uz Rīgu vairāk nekā 100 dažādus ārvalstu žurnālistus un nodrošināt publikācijas par Latvijas jaunuzņēmumu vidi nozares vadošajos medijos, spodrinot Latvijas tēlu pasaulē.

Savukārt Vara Pogas saņēmēja Ance Saulīte īsā laika posmā spējusi būtiski pilnveidot VID sociālo tīklu komunikāciju. Ances darbs ir uzlabojis iedzīvotāju informētību un izpratni par VID darbības jautājumiem (nodokļi, muita, akcīzes preces utt.), kā arī sekmējis VID kā mūsdienīgas un klientorientētas iestādes tēlu un reputāciju.

LASAP gada balvas ieguvēji tradicionāli saņem sabiedrisko attiecību profesionāļu izcilības simbolu – pogu, kas simbolizē karjeras izaugsmi. Apbalvojuma dizaina autors – metālapstrādes mākslinieks Linards Počs.

LASAP aicina pievienoties asociācijai ikvienu komunikācijas speciālistu, kurš ikdienā strādā sabiedrisko attiecību, digitālās komunikācijas, žurnālistikas un citās saistītās jomās, tādējādi vēl vairāk pilnveidojot komunikācijas nozari Latvijā.

Latvijas Asociācija sabiedrisko attiecību profesionāļiem ir neatkarīga profesionāļu apvienība, kas šobrīd apvieno vairāk nekā 100 profesionāļus un akadēmiķus. LASAP veido sabiedrisko attiecību nozares reputāciju, nodrošina zināšanu pārnesi sabiedrisko attiecību profesionāļu vidū, veicina biedriskumu, kā arī uzstāda nozares kvalitātes un ētikas standartus. Asociācija darbojas no 2001. gada 9. maija un šobrīd apvieno vairāk nekā 100 nozares profesionāļus un akadēmiķus.

0 comments

Comments


bottom of page