top of page
Search
  • Writer's pictureLASAP

Cilvēks uzņēmuma attīstībai un izaugsmei – konferencē “Cilvēkfaktors”

2018. gada 16. martā Cēsīs, Vidzemes koncertzālē “Cēsis”, notiks jau otrā sabiedrības vadītāju konference “Cilvēkfaktors”. Tās mērķis ir pulcēt uzņēmumu vadītājus, personāla un komunikācijas vadītājus un citus interesentus, lai kopā meklētu atbildes un prognozētu, kā uzņēmumi funkcionēs nākotnē. Konferencē uzstāsies 15 izcili uzņēmumu vadītāji un pētnieki, kuru pieredze sniegs iedvesmu un praktiskas zināšanas konferences dalībniekiem. Pirmā konference pulcēja 700 dalībniekus no visas Latvijas, pilnībā piepildot Vidzemes koncertzāli “Cēsis”.

Konferencē uzstāsies Baiba Rubesa (RB Rail valdes priekšsēdētāja), Rami Avidan (Tele2 IoT izpilddirektors), Roberts Ķīlis (sociālantropologs), Katrīna Ošleja (augstākā vadības līmeņa atlases konsultante), Baiba Zūzena (All Media Baltics vadītāja Latvijā, KIC biznesa trenere), Tatjana Volkova (stratēģiskā un inovāciju menedžmenta profesore), Eva Sietiņsone (Cēsu alus valdes priekšsēdētāja), Inga Ozola (PATA loģistikas vadītaja un Lean iekšējā trenere, KIC biznesa trenere), Zuarguss (emocionālās inteliģences eksperts), Kārlis Danēvičs (SEB bankas valdes loceklis), Jānis Skutelis (profesionāls “stand-up comedy” žanra pārstāvis) un citi. Visu lektoru sarakstu varat apskatīt konferences mājaslapā: www.cilvekfaktors.lv.

Konference būs īpaši noderīga uzņēmumu un organizāciju vadības komandām, kā arī personāla un komunikācijas vadošajiem darbiniekiem, kuri ir pārmaiņu ieviesēji savās darbavietās. Konferencē lektori dalīsies pieredzē ne vien par darbu nākotnē, bet arī par zinātkāres veicināšanu darbiniekos, vadītāju izaugsmi, darbinieku jēgpilnu iesaisti ikdienas darbībā, frīlanseru integrēšanu uzņēmumu darbībā, dažādiem motivācijas paņēmieniem, stratēģisku lēmumu pieņemšanu un citām tēmām, kuras apvienotas 3 blokos – vadīšana, darīšana un ekosistēma.

Konferences noslēgumā dalībnieki aicināti uzkavēties, lai neformālā gaisotnē apspriestu dienas laikā dzirdēto un apmainītos ar viedokļiem. Pasākuma valoda — latviešu. Konferenci rīko komunikācijas aģentūra Addiction. Papildus informācija un pieteikšanās www.cilvekfaktors.lv.

0 comments

Comentários


bottom of page