top of page
Search
  • Writer's pictureLASAP

Ievēlēta jaunā Latvijas Asociācijas sabiedrisko attiecību profesionāļiem (LASAP) valde

Otrdien, 2015.gada 10.martā, Latvijas Asociācijas sabiedrisko attiecību profesionāļiem (LASAP) ikgadējā biedru pilnsapulcē tika ievēlēts jaunais valdes sastāvs – valdes priekšsēdētāja amats uzticēts Kristīnei Tjarvei, kura asociācijā aktīvi darbojas jau kopš 2008.gada.


Biedri atbalstīja četru līdzšinējo valdes locekļu atkārtotu ievēlēšanu – no iepriekšējā sastāvā asociācijas valdē būs: Dagnija Lejiņa, Reputācijas vadības kompānijas “Lejiņa&Šleiers” vecākā partnere, Kristīne Mennika, Microsoft Latvija Sabiedrisko attiecību un sabiedrisko programmu vadītāja, Laine Kučinska, Valsts kancelejas direktora vietniece valsts pārvaldes komunikācijas jautājumos un Kristīne Tjarve, Latvijas Kultūras koledžas Reklāmas un sabiedrisko attiecību specializācijas docētāja, kura uzņēmsies asociācijas vadību. Komandai pievienojies arī Māris Antons, Riddle Digital un Riddle PR digitālas izpētes un attīstības vadītājs.Jaunā valde savu darbu sāk 2015.gada 11.martā un darbosies vienu gadu līdz nākošajai LASAP biedru pilnsapulcei.

LASAP valdes priekšsēdētāja Kristīne Tjarve: “LASAP mērķis ir ne tikai veicināt kopējo sabiedrisko attiecību nozares reputāciju, bet arī sniegt iespēju komunikācijas jomas profesionāļiem pilnveidot un attīstīt savas zināšanas dažādos ar nozari saistītos jautājumos, piedalīties pašizaugsmes treniņos un semināros, kā arī vaicāt pēc kolēģu atbalsta, piedzīvojot dažādus komunikācijas izaicinājumus. Nākamajā darba gadā kopā ar kolēģiem turpināsim iesākto jautājumu virzīšanu – strādāsim pie sabiedrisko attiecību novērtēšanas metodoloģijas, veicināsim komunikācijas nozares atpazīstamību, kā arī sniegsim iespēju mūsu biedriem pilnveidot profesionālās prasmes.”

Ņemot vērā Eiropas prakses piemēru, LASAP sadarbībā ar LU Sociālo zinātņu fakultāti un CV-Online pirmo reizi Latvijā veikusi “Latvijas sabiedrisko attiecību nozarē strādājošo viedokļu monitoringu 2015” ar mērķi fiksēt aktuālos nozares jautājumus un izaicinājumus vienuviet. Ar iegūtajiem rezultātiem pētījuma izstrādātāji plāno iepazīstināt aprīļa sākumā.

LASAP ir biedrība, kas apvieno vairāk nekā 120 sabiedrisko attiecību un komunikācijas jomas profesionāļus – nozares akadēmiskos spēkus un praktiķus no mācību iestādēm, sabiedrisko attiecību aģentūrām, uzņēmumu un organizāciju sabiedrisko attiecību struktūrām, ar mērķi tālākas izglītošanās un diskusiju ceļā vairot profesionalitāti un paaugstināt nozares standartus. Katru gadu LASAP pasniedz gada balvas “Zelta pogas” komunikācijas profesionāļiem, kuri devuši ieguldījumu nozares attīstībā. Kopš 2010.gada kopā ir pasniegtas jau 25 balvas.Asociācija darbojas kopš 2001.gada, pārstāvot sabiedrisko attiecību profesionāļu intereses, organizējot pieredzes apmaiņas un kompetenču pilnveidošanas pasākumus, kā arī līdzdarbojoties konferenču organizēšanā.

0 comments

Comments


bottom of page