top of page
Search
  • Writer's pictureLASAP

Ievēlēta jauna LASAP valde

Otrdien, 2018. gada 6. martā Latvijas Asociācijas sabiedrisko attiecību profesionāļiem (LASAP) ikgadējā biedru pilnsapulcē tika ievēlēta jaunā valde. Biedri atbalstīja divu līdzšinējo valdes locekļu ievēlēšanu – no iepriekšējā sastāvā valdē darbosies Kristīne Mennika un Ivars Svilāns. Valdei pievienojas jaunas kolēģes: Gunta Līne, Kristīne Rasnača un Jana Bunkus. LASAP jaunā valde savu darbu sāks 2018. gada 7. martā un darbosies vienu gadu līdz nākošajai LASAP biedru pilnsapulcei.

LASAP valdes pārstāve Kristīne Mennika: “Latvijas Asociācijas sabiedrisko attiecību profesionāļiem valdei ir grūts izaicinājums – apmierināt prasīgo nozares profesionāļu vajadzību pēc jaunajām zināšanām un piedāvāt unikālu saturu viņu izaugsmes veicināšanai. Šogad LASAP valdē ir nozares profesionāļi no dažādām industrijām un sektoriem, kas paver iespējas aktīvākai reģionālo profesionāļu uzrunāšanai, nodrošinot pieeju ikdienā noderīgajam saturam, kā arī paplašināt pieeju profesionāļiem no citām komunikācijas disciplīnām, piemēram, satura un digitālā mārketinga. Jaunā valde ir apņēmības pilna strādāt biedru profesionālās izaugsmes veicināšanai, savas nozares attīstībai un stabilas reputācijas veidošanai.”

LASAP ir biedrība, kas apvieno vairāk nekā 100 sabiedrisko attiecību un komunikācijas nozares profesionāļus – nozares akadēmiskos spēkus un praktiķus no mācību iestādēm, sabiedrisko attiecību aģentūrām, uzņēmumu un organizāciju sabiedrisko attiecību struktūrām. LASAP mērķis ir biedru tālākas izglītošanās un diskusiju ceļā vairot profesionalitāti un paaugstināt sabiedrisko attiecību nozares standartus. Asociācija darbojas kopš 2001. gada, pārstāvot sabiedrisko attiecību profesionāļu intereses, organizējot pieredzes apmaiņas un kompetenču pilnveidošanas pasākumus, kā arī līdzdarbojoties konferenču organizēšanā.

0 comments

Kommentare


bottom of page