top of page
Search
  • Writer's pictureLASAP

Ingmārs Čaklais par LPP par kultūras pasākumu komunikāciju

2012.gada 1.oktobrī notika Labās prakses pēcpusdiena par kultūras pasākumu komunikāciju, kas norisinājās Latvijas Nacionālajā teātrī. Mūsu kolēģis Ingmārs Čaklais dalās pārdomās par šo pasākumu savā blogā: „Labas prakses pēcpusdiena” šodien gāja uz teātri – Latvijas Nacionālo teātri. Izrādi tā arī neviens neparādīja, bet bija interesanti tāpat.

Tie, kuri nekad nebija bijuši teātra saimnieciskajā daļā, bija pat ļoti pārsteigti. Kopā ar Nacionālā teātra pārstāvjiem izstaigājām teātra noliktavas, skatuves apakšas un daudzas citas telpas, kurās skatītāji netiek ikdienā ielaisti. Redzējām, kā top jaunākās dekorācijas, un caur skatuves grīdas caurumu Latvijas Asociācijas sabiedrisko attiecību profesionāļiem (LASAP) meitenes varēja pakoķetēt ar Nacionālā teātra elegantajiem vīriešiem teātra izrādes mēģinājuma laikā.

<p>Pēc tam Līga Rimšēviča pastāstīja par pieredzi, kā ieinteresēt cilvēkus apmeklēt teātri, un skaidroja Nacionālā teātra panāktos risinājumus, strādājot ar integrēto mārketinga komunikācijas metodi.<br /><br /></p> <p style="text-align: justify;"> „Ir apritējis gads kopš mēs organizējām pirmo un pagaidām vienīgo Drauga pleca pasākumu. Toreiz mūs uzaicināja Līga Rimšēviča, kura bija sākusi darbu Latvijas Nacionālajā teātrī un vēlējās dzirdēt dažādus viedokļus par teātri. Tagad ir pienācis laiks dalīties pieredzē, kas ir sasniegts, kas mainījies, kā arī mums pašiem sniegt atgriezenisko saiti par šo teātri.” – tika rakstīts uzaicinājumā kolēģiem.<br /><br /></p> <p style="text-align: justify;">Turpinājumā Leonarda Ķestere pastāstīja par pieredzi kultūras mārketingā.<br /><br /></p> <p style="text-align: justify;">Bet pasākuma noslēgumā LASAP biedrus iesaistīja eksperimentā, pēc kura katrs varēja dalīties pieredzē. Jautri atraktīvi un ļoti teatrāli!<br /><br />Pasākuma fotogalerija pieejama <span style="color: #993366;"><a target="_blank" href="index.php?option=com_content&view=article&id=170:lpp-latvijas-nacionlaj-tetr-par-kultras-paskumu-komunikciju-01102012&catid=45:galerijas&Itemid=196"><span style="color: #993366;">šeit</span></a></span><br /><br /></p> <p style="text-align: justify;">Atgādinu, ka „Labas prakses pēcpusdienas” ir LASAP aktivitāte, kad kādā no Latvijas uzņēmumiem vai organizācijām notiek viena vakara seminārs par sabiedrisko attiecību profesionāļiem interesējošiem jautājumiem. Pasākuma programmā vienmēr iepazīstamies arī ar apmeklētā uzņēmuma vai organizācijas vēsturi, panākumiem un plāniem nākotnei. Labas prakses pēcpusdienā var piedalīties ikviens, taču Latvijas Asociācija sabiedrisko attiecību profesionāļiem (LASAP) biedriem viss ir bez maksas, bet pārējiem – „par nelielu, bet taisnīgu samaksu” – 20 LVL. Pieteikties var rakstot uz <a href="mailto:lasap@lasap.lv">lasap@lasap.lv</a>, bet cita informācija mājas lapā: www.lasap.lv.</p>

0 comments
bottom of page