top of page
Search
  • Writer's pictureLASAP

Izdevīgākais veids, kā nokļūt Baltic For Events forumā

Baltijā pirmais un lielākais pasākumu industrijas forums Baltic For Events no 11. līdz 12. maijam norisināsies Tallinā. Foruma dalībnieku saraksts ir tikpat grandiozs, kā viņu pieredze, ar ko būs iespējams iepazīties foruma laikā. Starp starptautiskiem foruma dalībniekiem sastopami arī vairāki profesionāļi no Latvijas, kas iepazīstinās ar pasākumu organizēšanas pieredzi. Izmantojot akcijas kodu #olsenLV, iespējams saņemt 10% atlaidi, iegādājoties biļeti uz forumu. Akcijas kods spēkā, iegādājoties biļetes www.balticforevents.com mājas lapā.

Foruma dalībnieku vidū ir profesionāļi, kas gatavojuši UEFA sieviešu un vīriešu čempionāta atklāšanas ceremonijas, atklāšanas un noslēguma ceremonijas Jaunatnes Olimpiskajām spēlēm Singapūrā, BMW, Audi, Porche jaunāko automobiļu prezentācijas, kur izmantotas 3D vizualizācijas, hologrāfiskas grafikas un gaismas elementi vienā šovā. Tiks atklāti interneta giganta Google organizēto pasākumu noslēpumi, kas nebūs saistīti ar tiešsaistes aktivitātēm. Itālis Salvatore Sagone, kas ir European Best Event Awards pasniegšanas ceremonijas organizators, atklās, labākos pasākumus Eiropā 2016. gadā un sniegs padomus, kā savu pasākumu ierindot atzītāko pasākumu sarakstā.

Pieredze ir neatņemama darba un panākumu sastāvdaļa, to iegūt var darot, un Baltic For Events foruma dalībnieku pieredze mērāma desmitgadēs. Forumā piedalīsies vairāk kā 40 profesionāļi no Baltijas, Austrumeiropas un Rietumeiropas, 300 sadarbības partneri un 60 potenciālie klienti, kā arī pasākumu aģentūras, piegādātāji un radošo risinājumu piedāvātāji.

„Esam centušies izveidot īpašu programmu, lai parādītu nozari no dažādiem aspektiem. Pirmā foruma diena ir veltīta aģentūrām, lai dalītos pieredzē par savu darbu, radošumu, metodēm un veidiem, kā pareizi komunicēt ar klientu. Otrā foruma diena ir veltīta klientiem jeb pasākumu pasūtītājiem. Foruma formātu iezīmēs diskusijas un viedokļi,” foruma programmu komentē Marija Kirilova, Baltic For Events foruma direktore.

Baltic For Events foruma organizatori ir parūpējušies par ērtu nokļūšanu no Rīgas līdz Tallinai, izmantojot augstas kvalitātes automobiļus par visizdevīgāko cenu, tāpat izdevīgs piedāvājums nakšņošanai ir no L`ermitage Hotel Talinnā, vairāk ar piedāvājumiem iespējams iepazīties foruma mājas lapā www.balticforevents.com

Baltic For Events dalībnieki no Latvijas: Unda Krieviņa no Ideahouse, Aigars Smiltāns no Meet Rīga, Olga Kazaka no A. W. Olsen & Partners, Ostins Nikolass no Travel Out There, Sindija Vilde no Chocolate Events/Bordo, Gundega Skudriņa no Skudras Metropoles, Ļena Ferstere no Sponsor King, Dace Stīpniece no Catalist Baltic, Edgars Kuzmans no 3K Management, Sergejs Vaido no Red Bull Latvia un Valdis Melderis.

Baltic For Events norises vieta — neatkarīgais kultūras centrs Kultuurikatel Tallinā. Pilna programma ir pieejama foruma tīmekļa vietnē www.balticforevents.com

0 comments

Comments


bottom of page