top of page
Search
  • Writer's pictureLASAP

Jūrmalā notiks reklāmas festivāla Golden Hammer konference un uzvarētāju apbalvošana

16.starptautiskais reklāmas festivāls Golden Hammer 11.jūnijā Jūrmalā notiks ar nozares vadošo reklāmas un komunikācijas aģentūru vadītāju lekcijām par nozares iespējām un izaicinājumiem. Festivāls vakarā noslēgsies ar apbalvošanas ceremoniju.

Konferences uzmanības centrā būs šī laika iezīmes apvienot labāko no digitālās un tradicionālās komunikācijas pasaules, liela uzmanība tiks pievērsta nepieciešamībai straujajā informācijas laikmetā pārskatīt veidus, kā mēs apgūstam jaunas lietas, tostarp, ko ikviens var mācīties no start-up uzņēmējdarbības kustības. Konference noslēgsies ar vienu no gaidītākajām festivāla notikumiem – iepazīšanās ar konkursa finālistu darbiem, kas festivālam pieteikti no 22 dalībvalstīm.

Šī ir lieliska iespēja reklāmas, sabiedrisko attiecību, komunikācijas lietpratējiem un studentiem gūt iedvesmu, pieredzi, iepazīties ar festivāla dalībniekiem un žūrijas locekļiem –  26 profesionāļiem no 15 valstīm. Konference notiks Jūrmalas kultūras centrā Majoros no pulksten 9.00 līdz 17.00 angļu valodā bez tulkojuma.

Konferences lektori ir šā gada žūrijas locekļi: Franks Volframs (Frank Wolfram), Vācijas Geometry Global EMEA jauno tehnoloģiju vadītājs; Tomas Le Tjerī (Thomas Le Thierry); Vizeum globālais prezidents, Francija; Joanna Bakas, Vācijas LHBS Consulting vadošā partnere; Saimons Šous (Simon Shaw), Lielbritānijas Hill+Knowlton Strategies galvenais radošais vadītājs; Alemsa Ozturks (Alemsah Ozturk), Turcijas reklāmas aģentūras 41?29! “Chief happiness officer” un dibinātājs.

Atjaunotajā Dzintara koncertzāles Mazajā zālē pulksten 19:00 sāksies festivāla apbalvošanas ceremonija, kuru vadīs atraktīvais Igaunijas austrālietis, komiķis Luiss Zezerans (Louis Zezeran).

Tradīcijām bagātais reklāmas festivāls Golden Hammer kļuvis par reģiona nozīmīgāko starptautisko festivālu, kurā tiek izcelti un apbalvoti iepriekšējā gada labākie darbi reklāmas un komunkācijas jomā. Festivāla konkursa darbos īpaši tiek meklētas radošas idejas un oriģinalitāte, kas aizrauj tās skatītāju un dod būtisku pienesumu zīmola vērtībai.

Festivāla programma un pieteikšanās konferencei un apbalvošanas ceremonijai: goldenhammmer.eu vai sazainoties ar Golden Hammer biroju – 67320439, 25622371

0 comments

ความคิดเห็น


bottom of page