top of page
Search
  • Writer's pictureLASAP

Komunikācijas trešdienas: Efektīva mājaslapa

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, informācijas aģentūra LETA un Latvijas Asociācija sabiedrisko attiecību profesionāļiem aicina Jūs trešdien, 18. februārī, plkst. 15.00 LTRK namā (K.Valdemāra ielā 35) uz semināru ciklā “Komunikācijas trešdienas”. Šoreiz runāsim par efektīvas uzņēmuma mājaslapas izveidošanu un administrēšanu.

Kā izveidot veiksmīgu mājaslapu? Kā izvēlēties piemērotākos dizaina risinājumus, vienlaikus nezaudējot mājaslapas funkcionalitāti? Kādas ir jaunākās tendences mājaslapu izveidē? Kādi ir mājaslapas administrēšanas pamatprincipi? Rast atbildes uz šiem jautājumiem varēsiet šajā „Komunikāciju trešdienas” seminārā.

Eksperti:

Rita Alika, aģentūras „CUBE” projektu direktore

Kārlis Blūmentāls, SIA „Blumentals Solutions” vadītājs

Baiba Bartaševiča, „Rīgas satiksme” Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Darba kārtība:

14:45 ierašanās

15.00 – 17:00 ekspertu prezentācijas un diskusijas

Dalības maksa:

LTRK biedriem, LETA klientiem vai LASAP biedriem – vienam uzņēmuma pārstāvim dalība bez maksas, katram nākamajam – 12,80 EUR + PVN, pārējiem – 42,60 EUR + PVN.

VIETU SKAITS IEROBEŽOTS!

Notiks arī semināra video tiešraide. Lai Jūs to varētu vērot, lūdzam pieteikties reģistrācijas formā. LTRK, LASAP biedriem un LETA klientiem semināra video ir bez maksas, bet pārējiem – par 20,00 eiro + PVN.

Reģistrēšanās: http://ej.uz/KT_18_02

0 comments

Comments


bottom of page