top of page
Search
  • Writer's pictureLASAP

Komunikācijas trešdienas: Iekšējā komunikācija uzņēmumā

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, ziņu aģentūra LETA un Latvijas Asociācija sabiedrisko attiecību profesionāļiem aicina Jūs trešdien, 20.novembrī, plkst. 15.00 LTRK namā (Kr.Valdemāra ielā 35) uz semināru ciklā “Komunikācijas trešdienas”, kurā šoreiz runāsim par iekšējo komunikāciju.

Organizācijas iekšējā vide ir viens no lielākajiem izaicinājumiem mūsdienu organizācijā, jo tā saistīta ar atvērtajām mediju telpas robežām, darbinieku vērtību maiņu un ārēju spiedienu pēc atbildīgas organizācijas darbības. Šajā seminārā runāsim par to, kā pārvarēt izaicinājumus, pārvēršot iekšējās komunikācijas telpu par platformu ilgtspējīgai darbībai un arvien augstākai organizācijas reputācijai.

Programmā: Kādi ir lielākie vadītāju izaicinājumi mūsdienu organizācijas komunikācijas vidē; Kā iesaistīt darbiniekus un veidot stratēģisku iekšējo komunikāciju; Iekšējās komunikācijas kanāli, instrumenti un komunikācijas modeļi; Kāpēc jāveic mērījumi un kā to varam darīt efektīvāk?

Eksperti: Ieva Kukule, Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta eksperte, darbinieku iesaistes un iekšējās komunikācijas konsultante – “Mūsdienu organizāciju darba un komunikācijas vide: iespējas un draudi organizāciju ilgtspējai”’ Ilze Ločmele, Personāla daļas vadītāja SIA Selva Būve – “Informācijas gūzma, instrumenti un komunikācijas modeļi – KAS mums ir, kas pietrūkst un ar KO un KĀ sākt?” Lolita Stašāne, Swedbank Korporatīvo izdevumu redaktore – “Rakstiskās komunikācijas nozīme iekšējā un ārējā komunikācijā”

Darba kārtība: 14:45 – Ierašanās 15.00 – 17:00 ekspertu prezentācijas, diskusijas, ekskursija

Dalības maksa: LTRK biedriem un LETA klientiem – 1-am pārstāvim dalība bez maksas, katram nākamajam – LVL 9,00 + PVN , pārējiem – Ls 25 + PVN. 10 LASAP biedriem bez maksas.

VIETU SKAITS IEROBEŽOTS!

Reģistrēšanās: http://ej.uz/KT_novembris

0 comments

Comments


bottom of page