top of page
Search
  • Writer's pictureLASAP

LASAP biedri izglīto pašvaldību sabiedrisko attiecību speciālistus

2017. gada 18. un 19. maijā Bauskā norisinājās ikgadējais Latvijas pašvaldību sabiedrisko attiecību speciālistu seminārs.

Šogad pašvaldību sabiedrisko attiecību (SA) speciālisti sabrauca ļoti gleznainā un vēsturiskā vietā – Bauskas pilī. Atklājot semināru, Bauskas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks augsti novērtēja pašvaldību SA speciālistu darbu un novēlēja izbaudīt semināru, kā arī tuvāk iepazīt Bauskas pašvaldību.

Semināra lekciju daļu atklāja Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) komunikācijas speciālists Arturs Hansons, kurš savā stāstījumā pievērsās dažādiem latviešu valodas jautājumiem un aplūkoja biežākās kļūdas un problēmgadījumus runas un rakstu valodā.

Savukārt Latvijas Asociācijas sabiedrisko attiecību profesionāļiem (LASAP) valdes priekšsēdētāja Kristīne Tjarve stāstīja par mūsdienās tik svarīgo aspektu sabiedriskajās attiecībās – krīzes komunikāciju.

Ļoti praktisks un noderīgs bija fotogrāfa Normunda Kažoka stāstījums. Fotogrāfs ieskicēja galvenos principus, kas jāņem vērā, fotografējot pasākumus, kuri ik dienas jāatspoguļo pašvaldību SA speciālistiem.

Semināra pirmo dienu noslēdza saviesīgas sarunas, kurās SA speciālisti varēja apmainīties ar pieredzi, izanalizējot gan veiksmes stāstus, gan situācijas, kuras nebūtu tik pozitīvi vērtējamas.

19. maija diena iesākās ar digitālās komunikācijas konsultantes, LASAP valdes locekles Ievas Knāķes-Milbergas praktisko lekciju par sociālo tīklu iespējām un labo praksi tajos.

Lielu interesi raisīja arī Ineses Tauriņas (LASAP izpildsekretāres) un Jura Šleiera lekcija par to, kā pārliecinoši uzstāties intervijās dažādos medijos. Semināra dalībniekiem pašiem bija iespēja iejusties improvizētās intervijās ar televīziju un pēc tam izanalizēt uzstāšanās manieri.

Paldies Bauskas novada domei par atbalstu semināra organizēšanā un Bauskas pils lieliskajam kolektīvam par uzņemšanu!

Jana Bunkus, Latvijas Pašvaldību savienības padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos

Foto: Normunds Kažoks0 comments

Comments


bottom of page