top of page
Search
  • Writer's pictureLASAP

Pagarināts Baltic PR Awards 2012 darbu iesniegšanas termiņš

<p style="text-align: justify;"><em><strong>Baltic PR Awards</strong></em> <strong>2012 darbu iesniegšanas termiņš pagarināts līdz 15. oktobra plkst. 12.00. Darbus iespējas iesniegt elektroniski oficiālās konkursa mājas lapas <a href="http://balticprawards.com/">http://balticprawards.com/</a> sadaļā <em>apply now</em>. Tur pat pieejama visa informācija par konkursa noteikumiem, pietiekuma fomas dizainu un darba ilustratīvo noformējumu. Nenokavējiet savu iespēju, jo Jūs esat izcili!</strong><br /><br /></p> <p style="text-align: justify;"><em>Baltic PR Awards</em> iespējams iesniegt kampaņas, kas realizētas no 2011. gada 1. janvāra līdz 2012. gada 12. oktobrim sekojošās kategorijās – korporatīvā komunikācija, krīžu un problēmjautājumu vadība, iekšējā komunikācija, patērētāju attiecības, sociālpolitiskās attiecības, korporatīvā ilgtspēja un atbildība, digitālā komunikācija, publiskā sektora komunikācija, sponsorēšana un starptautiskā komunikācija.</p>

Komunikācijas kampaņu izvērtēšana tradicionāli noritēs divās kārtās. Pirmajā – starptautiska žūrija neklātienē izvērtēs un atlasīs četrus konkursa finālistus katrā kategorijā. Otrajā – noslēguma pasākumā 12. novembrī Tallink Hotel Riga finālistu prezentācijas vērtēs klātienes žūrija un vēros Baltic PR Awards konferences apmeklētāji. Arī šogad par favorītdarbu būs iespējams nobalsot ar sociālo mediju Twitter un Facebook starpniecību. Foruma noslēgumā godalgu saņems katras konkursa kategorijas visaugstāk novērtētais projekts.

Šajā gadā, starptautiskā žūrija no 13 valstīm īpašu uzmanību pievērsīs tam, cik pamatoti ir kampaņas komunikācijas mērķi, kā tie sasaucas ar uzņēmuma kopējiem mērķiem un vai sasniegtie rezultāti dod pienesumu uzņēmuma vai organizācijas attīstībai. Radošums un inovācija, kā arī – kampaņas devums ilgtspējai, proti, vai tā ir radījusi kādu pozitīvu efektu sabiedrībā, ekonomikā vai vidē arī tiks skatīti kā svarīgi vērtēšanas kritēriji.

Arī darbu iesniegšanas procedūrā ieviesti uzlabojumi, lai Baltijas konkursa dalībnieki kļūtu konkurētspējīgāki starptautiskā mērogā. Līdzās koncentrētam aprakstam par kampaņas mērķiem, stratēģiju, izpildi un rezultātiem, iespējams pievienot arī konfidenciālu informāciju, ar kuru varēs iepazīties tikai starptautiskā žūrija, un tā nebūs pieejama publiskotajā kampaņas aprakstā.

Kā obligāta prasība arī šogad paliek pēc noteiktiem tehniskajiem parametriem veidots elektronisks ilustratīvais materiāls, kas koncentrētā un uzskatāmā veidā sniedz informāciju par kampaņas būtību un rezultātiem, kalpojot kā vizuālais noformējums kampaņām, atvieglos žūrijas darbu un palīdzot Baltic PR Awards dalībniekiem startēt arī starptautiskos konkursos. Konkursa finālistu darbi būs aplūkojami izstādē noslēguma pasākumā 12. novembrī Tallink Hotel Riga.

Ir mainīti fināla prezentāciju noteikumi. Katrā kategorijā tiks izvirzīti četri labākie darbi, kas ar 5 minūšu garu animētu video prezentāciju palīdzību konkursa dienā cīnīsies par labākās 2012. gada kampaņas titulu.

Baltic PR Awards 2012 žūriju veido starptautiski pazīstami komunikācijas profesionāļi un eksperti, kā arī nozares profesionālo organizāciju pārstāvji no Lielbritānijas, Beļģijas, Nīderlandes, Zviedrijas, Francijas, Portugāles, Itālijas, Krievijas, Ukrainas, Baltkievijas un Polijas, kā arī nozares profesionāļi un dažādu sektoru viedokļu līderi no visām trim Baltijas valstīm.

Triju Baltijas valstu sabiedrisko attiecību asociāciju organizētais komunikācijas vadības forums Baltic PR Awards ir lielākais regulārais nozares notikums Ziemeļeiropā. Kopš 2005. gada tas katru pavasari pulcē vairāk nekā 200 komunikācijas vadītājus un konsultantus no visa reģiona, dodot iespēju iepazīties ar Baltijas valstu labākajiem piemēriem, kā arī sniedzot jaunas zināšanas un kontaktus. Baltic PR Awards konkursa daļa notiek sadarbībā ar Starptautisko sabiedrisko attiecību asociāciju (IPRA), kuras 2013. gada ievēlētais prezidents Krisofe Ginisti (Christophe Ginisty) ir arī žūrijas priekšsēdētājs.

Informāciju sagatavoja: Jūlija Ņikitina | Baltic PR Awards 2012 organizatoru oficiālā pārstāve Mob. tel. : + 371 2830 5265 julija.nikitina@lsaka.lv entries@balticprawards.com

0 comments

Commenti


bottom of page