top of page
Search
  • Writer's pictureLASAP

Uzaicinājums uz LPP par elastīgu darba stilu

Aizvien vairāk sabiedrībā diskutē par jautājumu, no kuras vietas veikt savus darba pienākumus – no biroja vai no mājām. Uzņēmums Microsoft pēdējos gados ir zīmīgs ar darbinieku darba stilu, ļaujot viņiem strādāt no jebkuras vietas un panākumus vērtējot pēc sasniegtajiem rezultātiem, ne darba vietā pavadītajām stundām. Tāpat Microsoft tiek atzīta par vienu no darbiniekiem draudzīgākajām darba vietām ne vien ASV, bet arī vairākās Eiropas valstīs. Tikšanās laikā labprāt dalīsimies pieredzē, kā jaunais darba stils tiek ieviests un novērtēts Microsoft Latvijas un Nīderlandes birojos.

LASAP sadarbībā ar Microsoft Latvijas biroju organizē Labās prakses pēcpusdienu par elastīgu darba stilu otrdien, 4.decembrī, plkst. 18:00 Microsoft Latvija birojā.

Plānā: o 17.45 – 18.00 – ierašanās o 18.00 – 18.30 – Microsoft Latvia jaunais birojs un vides maiņas izaicinājumi – Ēriks Eglītis, Microsoft Latvia vadītājs o 18.30 – 19.00 – Microsoft Netherlands pieredze elastīga darba ieviešanā kopš 2008.gada un ietekmes novērtēšana – Frank Verlaan, Microsoft Netherlands jaunā darba stila mārketinga vadītājs o 19.00 – 19.15 – Microsoft Latvia kampaņas “Strādāt no jebkuras vietas” diena 2012 komunikācija – Kristīne Mennika, Microsoft Latvia sabiedrisko attiecību un sabiedrisko projektu vadītāja o 19.15 – 20.00 – neformāla diskusija par elastīgā darba stila potenciālu nozarē un Latvijā

Dalības maksa pasākumā – Ls 20, LASAP biedriem bez maksas. Lai pieteiktos dalībai, sūtiet elektronisku pieteikumu (e-pasts lasap@lasap.lv), norādot savu vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju.

Pasākuma norise: Microsoft Latvia birojs, Zaļā iela 1, 4.st. (http://zala1.lv/lv/map)

Dibināta 1975. gadā, Microsoft ir programmu, pakalpojumu un interneta tehnoloģiju pasaules līdere personālajai un biznesa skaitļošanai. Kompānija piedāvā plašu produktu un pakalpojumu klāstu, kas radīti, lai lietotāji varētu izmantot programmas jebkurā laikā, vietā un ar jebkuru ierīci. Microsoft pārstāvniecība Latvijā ir dibināta 1999. gadā un 2012.gadā kompānijai no vairāk kā 650 partneriem ir 69 zelta un sudraba sertificēti partneri, kuri kopā nodarbina vairākus tūkstošus darbinieku un Latvijas tautsaimniecībā veido vienotu, inovatīvu un ražojošu struktūru ar būtisku kopējo devumu valsts IKP. Microsoft Latvia profesionāļi jau vairāk kā desmit gadu garumā nodrošina partneru atbalstu, servisu un risinājumu izstrādi, kā arī mārketinga kampaņas. Uzņēmums 13 gadu laikā dažādu sabiedrības labuma projektu īstenošanā investējis, ziedojis naudu un programmatūru vairāku desmitu miljonu ASV dolāru apjomā.

0 comments

コメント


bottom of page