top of page
Search
  • Writer's pictureLASAP

Vai veiksmīga komunikācija var padarīt laimīgus darbiniekus un uzņēmējus?

Laimīgāki darbinieki ir produktīvāki, efektīvs darbs biznesam nozīmē lielākus ienākumus, taču uzņēmējiem aizvien nopietnāk nākas lauzīt galvu par to, ar kādām metodēm izveidot produktīvu vidi un vienlaikus novērst problēmas, ko rada pārkarsušais darba tirgus.

“Mēs redzam, ka vienā nozarē aizvien vairāk trūkst kvalificētu darbinieku , citā – vadītāji sāk justies kā animatori, vairs īsti nesaprotot, kā izklaidēt uzņēmumā strādājošās “zvaigznes”, bet vēl kādā labākie speciālisti tiek “pirkti” par summām, kuras, visticamāk, atpelnīt nav iespējams,” atzīst konferences “Iekšējie izaicinājumi: cilvēki un bizness” organizatore, Latvijas Komunikācijas asociācijas padomes priekšsēdētāja Ieva Stūre.

Viņa norāda, ka neatkarīgi no tā, kā katras paaudzes pārstāvis būvē savu karjeru, ikviens profesionālis vēlas strādāt ērtā vidē un ar laiku sāk raizēties par pārlieku izdegšanu. Savukārt to nav iespējams nodrošināt, ja netiek domāts par efektīvu iekšējo komunikāciju, kurā tiek ņemti vērā gan visu paaudžu niķi, gan jaunākās atziņas par darbinieku motivāciju.

Šo problēmu risinājumi tiks meklēti konferencē “Iekšējie izaicinājumi: cilvēki un bizness”, kas notiks 2018. gada 2. martā Rīgā, VEF Kultūras pilī.

Vērienīgākā Baltijas komunikācijas nozares notikuma “Mi:t&Links. Baltic Communication Awards” ietvaros notiekošās konferences tēma katru gadu atšķiras, jo tās mērķis ir piedāvāt risinājumus aktuālajām problēmām un padziļināti apskatīt konkrētus problēmjautājumus. Divus iepriekšējos gadus konferences tēmas bija kritiskā un stratēģiskā domāšana, tagad esam pievērsušies uzņēmuma resursam – darbiniekiem.

Konferences organizatore, Latvijas Komunikācijas asociācijas padomes locekle Antra Bork-Ržečicka uzskata, ka ir īstais brīdis pārtraukt noskatīšanos uz izmaiņām, ko rada jaunās tehnoloģijas, tūkstošgades paaudzes ienākšana darba tirgū. “Ir jāatloka piedurknes un jāmeklē risinājumi, kā tikt galā ar šiem izaicinājumiem. Tieši tādēļ mūsu rīkotā konference „Iekšējie izaicinājumi: cilvēki un bizness” šoreiz ir veltīta aktuālajiem biznesa procesiem”,” skaidro A. Bork-Ržečicka.

Konferencē tiks meklētas atbildes uz šādiem jautājumiem: vai tūkstošgades un Z paaudzes atšķirības patiešām ir reālas un zinātniski pamatotas; kā uzņēmumam piesaistīt citu darba devēju izlutinātas nozares zvaigznes; vai strādāšana no jebkuras vietas un sasniedzamība 24 stundas diennaktī veicina cilvēku izdegšanu; vai darbinieki patiešām ir uzņēmuma galvenā vērtība, ja reiz nākotnē būs aizvien vairāk pašnodarbināto; kādi ir ieguvumi no efektīvas un produktīvas darba vides?

Pasākumā piedalīsies daudzpusīgi un pieredzējuši vietējā un starptautiskā līmeņa lektori, tostarp “Iespējamās misijas” valdes priekšsēdētāja Ingrīda Blūma, darba devēju zīmola konsultāciju uzņēmuma “ERDA” un jauniešu personālatlases rīka “UpMatched” veidotāja Zane Čulkstēna, starptautiskās sabiedrisko attiecību aģentūras “Golin Romania” radošo pakalpojumu viceprezidente Hortenzija Nastase (Hortensia Nastase), u.c.

Konference „Iekšējie izaicinājumi: cilvēki un bizness” notiks šā gada 2.martā, VEF kultūras pilī (Ropažu iela 2), vienkopus pulcējot vairākus simtus uzņēmumu vadītāju, valsts institūciju viedokļu līderu un komunikācijas nozares profesionāļu no Latvijas un ārvalstīm. Sākums: plkst. 10:00, reģistrācija no 9:30.

Konference „Iekšējie izaicinājumi: cilvēki un bizness” notiek gada vērienīgākā komunikācijas nozares notikuma „Mi:t&Links. Baltic Communication Awards 2018” ietvaros. Tā ir ikgadēja starptautiska komunikācijas nozares balva, kuras mērķis ir dot iespēju industrijas profesionāļiem dalīties ar labāko praksi, kā arī godalgot labākos projektus un kampaņas. Pasākumu rīko Latvijas Komunikācijas asociācija (LaKA), “Komunikācijas aģentūra/ Edelman Affiliate” un “Public ID Group”.

Ikviens interesents uzzināt sīkāku informāciju un reģistrēties konferencei tiešsaistē www.miitandlinks.com.

0 comments

Comments


bottom of page