top of page
Search
  • Writer's pictureLASAP

Zinātniski praktiskā konference „Communication in the Global Village”

2017. gada 18. maijā  Biznesa augstskolā Turība notiek zinātniski praktiskā konference „Communication in the Global Village: Interests and Influences” . Konferenci organizē Turības Komunikācijas fakultāte sadarbībā ar Latvijas Asociāciju sabiedrisko attiecību profesionāļiem un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru.

Mēs dzīvojam globālā ciemā un mūsu šodienas intereses ik dienas ir tūkstošos veidu saistītas ar ļoti dažādiem cilvēkiem, uzņēmumiem, institūcijām un organizācijām – un tās visas ir tikai viena datora klikšķa attālumā. Personu un uzņēmumu priekšplānā ir viņu pašu intereses un vēlme tās realizēt, ietekmējot pārējos. Tādēļ ir ļoti svarīgi, cik ātri mēs varam atbildēt, komunicēt, pārstāvēt savas intereses, vienoties un sadarboties ar cilvēkiem no dažādām kultūrām un ar dažādām interesēm. Tolerance un dažādu kultūru izpratne, starpkultūru komunikācija, mediju pratība, emocionālā inteliģence, pirmkārt, veido mūsu dzīvi garāku un patīkamāku, otrkārt, veicina biznesa izaugsmi un visas sabiedrības attīstību, treškārt, nodrošina mieru mūsu globālajā ciemā. Konferencē uzstāsies:

  1. Profesors Braiens Rēbers (Bryan H. Reber) no Džordžijas Universitātes (ASV, University of Georgia) dalīsies pasaules mērogā veiktā pētījuma rezultātos un pieredzē, kāda ir millennials paaudze sabiedriskajās attiecībās – gan kā klienti, gan kā darbinieki.

  2. Profesors Klauss Beks (Klaus Beck) no Berlīnes Brīvās universitātes (Vācija, Freie Universität Berlin) dalīsies pieredzē par jaunāko sociālo mediju izmantošanā.

Konferences ietvaros notiks dažādi pasākumi:

  1. Biznesa augstskolas Turība, Viļņas Universitātes, Igaunijas Biznesa skolas un Upsalas Universitātes pētījuma par uzticēšanos sadarbībā starp politiķiem un uzņēmējiem Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Zviedrijā prezentācija.

  2. Laboratorijas, kurās kopīgi meklēsim atbildes uz aktuāliem jautājumiem biznesā, politikā, normatīvajos aktos, medijos, kultūrā un vides aizsardzībā.

  3. Viļņas Universitātes un Biznesa augstskolas Turība mācībspēku grāmatas „New Media and New Public Governance: The Strategic Communication Approach” atvēršana un citi pasākumi.

Konferences programma un pieteikšanās anketa: https://batis.turiba.lv/ZinKonfReg/conferece.htm Konference notiek angļu valodā.

0 comments

Comments


bottom of page