top of page
Search
  • Writer's pictureOlga Kazaka

Latvijas PR kampaņai trīs balvas pasaules sabiedrisko attiecību konkursā

Latvijas komunikācijas aģentūrai „A. W. Olsen & Partners” uzreiz 3 kategorijās ir piešķirts pasaules nozīmīgākais apbalvojums sabiedrisko attiecību jomā IPRA Golden World Awards (IPRA GWA) 2021. Balvas ir piešķirtas par komunikācijas kampaņu „Esi reāls!”, kas ir izstrādāta pēc Patērētāju tiesību aizsardzības centra pasūtījuma, lai palīdzētu auditorijai kritiskāk uztvert sociālo tīklu saturu, kā arī stimulēt ietekmētājus un zīmolus, kuri ar viņiem sadarbojas, nemaldināt patērētājus.


Kampaņa „Esi reāls!” ir atzīta par labāko kategorijās „Tradicionālo un jauno mediju integrācija” (aģentūra), „Sociālie mediji” (aģentūra) un „influenceru mārketings” (aģentūra). Šogad „A. W. Olsen & Partners” kļuva par vienīgo prestižās balvas saņēmēju no Latvijas.


“Patiesi lepojos ar mūsu un „A. W. Olsen & Partners” sadarbību, īstenojot "Esi reāls!" kampaņu! Panākumu atslēga ir tieši tā, ka mēs kā valsts institūcija drosmīgi esam pievērsušies vienas ļoti svarīgas jomas, influenceru mārketinga, pastiprinātai uzraudzībai un patērētāju aizsardzībai, bet „A. W. Olsen & Partners” palīdzēja svarīgos vēstījumus aiznest līdz mērķauditorijām. Tas novērtēts arī starptautiskā mērogā! Tajā pašā laikā apzināmies, ka šīs jomas sakārtošanā vēl daudz darāmā un darbu turpināsim!” Baiba Vītoliņa, Patērētāju tiesību aizsardzības centra direktore.
“Influenceru mārketinga jomā pastāv vairāki izaicinājumi, kurus ir svarīgi sistemātiski risināt. Viens no tiem ir reklāmdevēju un ietekmētāju attiecību caurredzamība. Uzreiz trīs apbalvojumi nozīmīgākajā pasaules līmeņa konkursā apliecina, ka šis jautājums ir aktuāls ne tikai Latvijā. Mēs arī turpmāk strādāsim pie influenceru mārketinga nozares attīstības, runājot ne tikai par tās priekšrocībām, bet arī problēmām, to risināšanas ceļiem un aktuālajām tendencēm. Tā, mēs plānojam šā gada 14. oktobrī sadarbībā ar BT1 rīkot RigaComm Influenceru mārketinga konferenci,” norāda aģentūras „A. W. Olsen & Partners” partnere Olga Kazaka.

Ar godalgu IPRA GWA jau vairāk nekā trīsdesmit gadus tiek novērtēti labākie komunikācijas projekti no visas pasaules, ņemot vērā projekta sarežģītību, radošumu, oriģinalitāti un tamlīdzīgus kritērijus vietējās sabiedrības, valsts, reģiona vai pat visas pasaules kontekstā.


„Šogad pieredzējām rekordlielu pieteikumu skaitu un patiesu iztēles vētru,” sacīja IPRA prezidents un žūrijas priekšsēdētājs Filips Borremanss.

Viss IPRA GWA 2021 uzvarējušo projektu saraksts


Konkursam iesniegtos projektus vērtēja kompetenta žūrija, kas apvienoja ekspertus no visas pasaules, tostarp Austrijas, Beļģijas, Bulgārijas, Japānas, Krievijas, Saūda Arābijas, Turcijas, Filipīnām, ASV un Apvienotās Karalistes.


Par „A. W. Olsen & Partners”

Komunikācijas aģentūra „A. W. Olsen & Partners” kopš 2005. gada apvieno stratēģisku un radošu pieeju sabiedriskajām attiecībām un mārketingam. Šodien aģentūrai, kas darbojas visās Baltijas valstīs un ir uzvarējusi vairākos starptautiskos konkursos, komunikācijas uzdevumus uztic, piemēram, „Wizz Air”, „ViaPlay”, 4F, „Nestlé”, „Elvi”, „Kaspersky”, kā arī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra un vairākas citas valsts un komercsektora organizācijas.


Par Golden World Awards for Excellence

Gadskārtējo konkursu IPRA Golden World Awards ir izveidojusi Starptautiskā sabiedrisko attiecību asociācija (IPRA) 1990. gadā, un tajā tiek novērtēti labākie komunikācijas projekti no visas pasaules. Apbalvotie īpaši lepojas ar atzinumu, ka viņu projekti atbilst labākajiem starptautiskajiem sabiedrisko attiecību standartiem. Pastāv daudz valstu un reģionālo konkursu, taču tikai GWA ir pasaules līmeņa godalga.

Papildu informācija


Dr. sc. comm. Olga Kazaka, A.W.Olsen & Partners partnere

Mob. tālr. +371 26183386, E-pasts olga@olsen.lv

www.olsen.lv, #OlsenLV


Comments


bottom of page