top of page
Search
  • Writer's pictureLASAP

Latvijas uzņēmumi sāk 5 miljonu ziedojumu vākšanas kampaņu Ukrainas atbalstam. Pievienojies!

Lai palīdzētu Ukrainai cīnīties pret Krievijas agresiju un faktiski sargāt visas Eiropas mieru, pēc tehnoloģiju uzņēmēju iniciatīvas apvienojas Latvijas spēcīgākie uzņēmumi kustībā “Uzņēmēji mieram” un uzsāk īpašu ziedošanas kampaņu ar mērķi dažās dienās savākt 5 miljonu eiro atbalstu Ukrainai. Atbalsts nepieciešams tūlīt un tieši privātais sektors spēj ātri apvienot spēkus, lai atbalstītu Latvijas vērtības – brīvību, demokrātiju un iespēju droši plānot nākotni ilgtermiņā.


Pirms dažām dienām Latvijas tauta aizsāka ziedošanu Ukrainas tautai. Tagad katram Latvijas uzņēmumam ir pienākums pievienoties un palīdzēt Ukrainas karadarbībā cietušajiem, kā arī palīdzēt armijai saglabāt brīvu valsti. Privātā sektora sākotnējais mērķis ir saziedot finansiālu atbalstu vismaz 5 miljonu eiro apmērā. Aicinām uzņēmējus runāt ar saviem darbiniekiem un samazināt visas šobrīd ne tik nozīmīgās izmaksas, lai finansiāli atbalstītu ukraiņus cīņā par mieru. Ukraiņi šobrīd ar savām dzīvībām sargā mieru visā Eiropā – apstākļus, kuros mēs kā uzņēmumi spējam pastāvēt. Tas ir mūsu pienākums – palīdzēt,” aicina uzņēmēju kustības “Uzņēmēji mieram” pārstāvji.


Aicinām pievienoties ikvienu uzņēmēju! Mēs varam ātri sasniegt 5 miljonu eiro ziedojumu un tas būs tikai sākums!


Ziedojumus aicinām veikt šajā kontā: LV32UNLA0050024322055, biedrība "Riga TechGirls", Reģ. Nr.: LV40008250980. Ziedojuma mērķis: UznemejiMieram


● Tava uzņēmuma ziedotie eiro sagādās pārtiku un medikamentus tiem civiliedzīvotājiem - arī bērniem, kuri šobrīd paliek Ukrainā.

● Tava uzņēmuma ziedotie eiro palīdzēs viesmīlīgāk uzņemt bēgļu ģimenes Latvijā un nogādāt tās drošībā.

● Tava uzņēmuma ziedotie eiro atbalstīsUkrainas armiju un valsts pārvaldi.

● Tava uzņēmuma ziedotie eiro ļaus vēl efektīvāk apbruņot brīvprātīgos Ukrainas zemessargus.

Uzsāktā atbalsta iniciatīva radīta, apvienojot spēkus ar Aizsardzības ministriju un Ukrainas vēstniecību Latvijā, kā arī ar Latvijas NVO un humanitārās starptautiskās palīdzības organizācijām, platformu Ziedot.lv un citiem, veidojot visaptverošu un koordinētu atbalsta tīklu, kas spēj sniegt tieši tādu atbalstu, kāds ir nepieciešams karadarbības skartajiem Ukrainas iedzīvotājiem, – pēc iespējas precīzāku un atbilstoši vajadzībām organizētu atbalstu Ukrainai un tās tautai.


Jaunuzņēmumi ikdienā strādā ātri un efektīvi, tieši tāpēc iniciatīva tapusi, lai krīzē sniegtu Ukrainai palīdzīgu roku šodien un tagad 24/7 režīmā, pieņemot lēmumus ātri, vienkārši un mērķtiecīgi. Pirmā uzņēmēju iniciatīvas atbalsta aktivitāte - medicīnisko preču atbalsta ziedojums – jau tika sagatavota vienas dienas laikā un nosūtīta uz Ukrainu.


Lūgums ikvienam individuālajam atbalstītājam, kurš dodas uz Ukrainu: lūdzam atvērt ceļus atbalsta sūtījumiem uz karadarbības zonām! Ārlietu ministrijas organizētie civiliedzīvotāju evakuācijas autobusi ir ceļā, drīz pirmais autobuss ieradīsies Latvijā. Evakuācijas plūsma ir sākusies, sekos vēl autobusi.


Šobrīd uzņēmēju kustībā "Uzņēmēji mieram" jau apvienojušies un aicina ziedot ne tikai tehnoloģiju jaunuzņēmumi, piemēram, Mintos, Twino, Nutrameg, Atea Global Services, Beetroot Lab, bet arī citi zināmi uzņēmēji un apvienības, piemēram, Draugiem Group, Prakse.lv, Arbor Medical Korporācija, McCANN Riga, Golin Riga, Sorainen, Eco Baltia, Elko, Cream Finance, Sun Finance Group, DelfinGroup, Eleving Group, Makit, DelfinGroup, Riga TechGirls un daudzi citi, kas kopā ir milzīgs, organizēts un vienots atbalsta punkts.


Mūsu mērķis ir organizēti un centralizēti nodrošināt vajadzīgo atbalstu, tai skaitā arī veicot brīvprātīgo darbu ne tikai Rīgā un visā Latvijā, bet arī uz robežas. Mēs aicinām visus apvienoties, lai tiešām spējam visātrāk un precīzāk reaģējot, sniegt atbalstu, jo tikai kopā mēs esam spēks un tikai kopā mēs varam ātri reaģēt. Mūsu iniciatīva ir vērsta uz ilgtermiņa mērķtiecīgu atbalstu,” aicinot apvienoties uzņēmējus, komentē kustības “Uzņēmēji mieram” pārstāve Ieva Driksna.Papildu informācija:

Uzņēmējiem par iesaisti kustībā -

Ieva Driksna


Par ziedojumu organizēšanu -

Anna Andersone


Medijiem -

Sanita Heinsberga

sheinsberga@golin.com +371 29660153


0 comments

Σχόλια


bottom of page