top of page
Search
  • Writer's pictureLASAP

Noslēgusies pirmā “LASAP mentoringa programma jaunajiem profesionāļiem”


Par spīti ārkārtējai situācijai, 2020. gada 11. jūnijā veiksmīgi noslēdzās pirmā “LASAP mentoringa programma jaunajiem profesionāļiem” (Mentoringa programma). Klātienes noslēguma pasākuma dalībniekiem bija iespēja noklausīties Lindas Egles, Gemius Latvia vadītājas prezentāciju par Covid-19 tendencēm interneta medijos, reklāmā un e-komercijā, kā arī piedalīties nozares ekspertu diskusijā par Covid-19 ietekmi uz komunikācijas nozari.


Mentoringa programmā piedalījās 22 Latvijas Asociācijas sabiedrisko attiecību profesionāļiem (LASAP) biedri – pieredzējušie nozares profesionāļi, un 23 jaunie komunikācijas profesionāļi no Latvijas augstskolām un savām pirmajām darba vietām nozarē. Kopumā tika aizvadīta divas klātienes un trīs neklātienes tikšanās – darba semināri, kuros tika apgūtas tādas tēmas kā integrētā mārketinga komunikācija, zīmolvadība, sociālo mediju komunikācija digitālā stratēģija, kļūdas komunikācijā un teksta veidošanas pamatprincipi. Liels paldies LASAP biedriem, kuri tās vadīja: Jolanta Derkevica-Pilskunga, Kristīne Rasnača, Gunta Līne un Ilze Anna Vītola.


Mentoringa programmas mērķis bija sniegt praktiskas zināšanas un LASAP biedru atbalstu esošajiem vai topošajiem komunikācijas nozares un sabiedrisko attiecību jomas profesionāļiem. Programma piedāvāja iespēju saņemt gan individuālās mentoringa sesijas pie pieredzējušiem profesionāļiem, gan piedalīties darba semināros par aktuālajām nozares tēmām. Tāpat Mentoringa programmas dalībniekiem līdz gada beigām būs iespēja apmeklēt LASAP iekšējos seminārus.

“Jau gandrīz 20 gadu LASAP apvieno vairāk nekā 120 sabiedrisko attiecību profesionāļus Latvijā, kuri ikdienā strādā gan privātajā un publiskajā, gan akadēmiskajā sektorā. Dalība LASAP dod iespēju tās biediem sniegt savu un uzzināt citu profesionāļu pieredzi, pilnveidot zināšanas un veicināt kopējo Latvijas sabiedrisko attiecību jomas līmeņa paaugstināšanu. Jau sen mums bija iecere dalīties mūsu biedru pieredzē ar jaunajiem un topošajiem kolēģiem, un ir liels gandarījums par veiksmīgo Mentoringa programmas pilotu,” saka Kristīne Mennika, par Mentoringa programmu atbildīgā LASAP valdes locekle.

Patiesi lepojamies ar 22 LASAP biedriem, kuri bija gatavi dalīties savās prasmēs un zināšanās ar topošajiem nozares kolēģiem un jaunajiem profesionāļiem: Sintija Gulbe, Līga Rimšēviča, Agnese Strazda, Kristīne Rasnača, Zane Leimane, Valdis Tilgalis, Signe Lonerte, Linda Curika, Jolanta Derkevica-Pilskunga, Inese Tauriņa, Sigita Pildava, Evija Baula, Inta Plūmiņa, Līga Ribkinska, Gunta Līne, Ieva Knāķe, Ilze Anna Vītola, Kristīne Tjarve, Silvestrs Savickis, Gita Deniškāne, Renāte Cāne, Kristīne Melece.

Noteikti plānojam turpināt iesākto Mentoringa programmu un stiprināt sabiedrisko nozari arī turpmāk!


0 comments

Comments


bottom of page