top of page
Search
  • Writer's pictureLASAP

„A. W.Olsen & Partners” maina nosaukumu uz „Olsen+Partners”

Baltijā visgodalgotākā komunikācijas aģentūra pasaules mēroga konkursos “A.W.Olsen & Partners”, kas dibināta 2005. gadā, turpmāk tiks saukta “Olsen+Partners”. Apvienojot stratēģisku pieeju ar plašu praktisko pieredzi sabiedrisko attiecību, mārketinga un reklāmas jomā, aģentūra paplašinās darbību un turpmāk piedāvās uzticēšanās pārvaldību.


Mūsdienu korporatīvās komunikācijas formula nozīmē to, ka organizācijas piesaista auditorijas uzmanību, piedāvājot apmaiņā emocijas un iespaidus. Taču šai formulai ir svarīgs turpinājums – auditorija ir gatava ilgstoši mijiedarboties tikai ar tām organizācijām, kurām uzticas,” norāda „Olsen+Partners” partnere Olga Kazaka.


To apstiprina arī aptauja, ko pēc „Olsen+Partners” pasūtījuma veica tirgus izpētes kompānija “Norstat”, kurā piedalījās 1535 uzņēmēji no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Tajā secināts, ka kā svarīgāko komunikācijas uzdevumu tuvākajiem trim gadiem uzņēmumi izvirza uzticēšanās izveidi un tās nostiprināšanu. Latvijā to norādīja 73%, Lietuvā 70% un Igaunijā 80% komersantu.


Tā kā organizāciju vadītāji uzskata uzticēšanos par galveno trūkstošo resursu, mēs izvirzām sev uzdevumu palīdzēt viņiem iegūt un nostiprināt uzticēšanos, izmantojot stratēģisku un mūsdienīgu komunikāciju, sākot no mediju attiecībām un integrētām mārketinga kampaņām līdz pat lobēšanai un konsultēšanai par dažādības, vienlīdzības un iekļaušanas (DEI) politiku,” saka Olga Kazaka.


Pēdējo desmit gadu laikā aģentūra ir saņēmusi visvairāk apbalvojumu pasaules prestižākajā sabiedrisko attiecību un komunikācijas jomas konkursā "IPRA Golden World Awards", ko rīko Starptautiskā sabiedrisko attiecību asociācija (IPRA). Tādējādi aģentūra ir ne tikai titulētākā starp Latvijas, bet visas Baltijas mērogā.


Attēlā: „Olsen+Partners” līdzdibinātāji un partneri Gints Lazdiņš un Olga Kazaka


Par „Olsen+Partners”

„Olsen+Partners” komandas 18 gados izstrādātajām un īstenotajām idejām vairākkārt ir piešķirti visprestižākie komunikācijas jomas apbalvojumi. Aģentūras veidotās kampaņas piecas reizes atzītas par labākajām pasaulē. Aģentūra sadarbojas ar ievērojamiem zīmoliem, piemēram, „Wizz Air”, „Bang & Olufsen”, ELVI, „Venden”, „Venipak”, „Reaton”, „iDeal” un citiem, turklāt tai ir liela darba pieredze valsts un nevalstisko organizāciju projektu un kampaņu realizēšanā. Aģentūra pieder tās līdzdibinātājiem un partneriem Gintam Lazdiņam un Olgai Kazakai. Aģentūras jaunā zīmola „Olsen+Partners” juridiskā persona saglabāsies nemainīga — SIA „PR Kvadrāts”.


Papildu informācija

Olga Kazaka

„Olsen+Partners” partnere

+371 26183386

e-pasts olga@olsen.lv

Comments


bottom of page