top of page
Search
  • Writer's pictureLASAP

Baltijas lielākais komunikācijas konkurss uzsāk darbu pieņemšanu

No 2022. gada 9. decembra komunikācijas profesionāļi ir aicināti iesniegt darbus vērienīgajā nozares konkursā "Mi:t&Links. Baltic Communication Awards 2023", informē Latvijas Komunikācijas asociācija (LaKA). Šogad konkursa mērķis ir parādīt, ka komunikācijas nozares profesionāļi spēj veiksmīgi pārvaldīt komunikācijas procesus un īstenot projektus apstākļos, kad sabiedrībā notiek polarizēšanās un interešu sadursmes.


Šogad īpaši aicinām darbu iesniedzējus uz drosmīgu komunikācijas dueli. Mēs, komunikācijas profesionāļi, strādājam vidē, kurā vienlaicīgi pastāv pretēju viedokļu un stipru pārliecību sadursme. Vietējo iedzīvotāju kopienas vēlmes un rūpnīcas būvniecības plāni, mākslīgais skaistums vai dabiska novecošana, lētāka pārtika visiem vai ekoloģiskā lauksaimniecība – tā var turpināt vēl ilgi. Šī ir pozīciju sadursme, kurā komunikācijas uzdevums ir profesionāli, atbildīgi un ētiski palīdzēt sasniegt biznesa mērķus,” stāsta LaKA prezidente un konkursa organizatore Antra Bork-Ržečicka.


20 konkursa kategorijās 2022. gada darbus aicināti iesniegt gan uzņēmumi, gan aģentūras, gan valsts iestādes un nevalstiskā sektora institūcijas, kā arī individuālie speciālisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un citām Eiropas valstīm.


Ņemot vērā pasaules notikumus un komunikācijas tendenču maiņu, šogad konkursā ir izveidotas trīs jaunas kategorijas: “Vizuālā komunikācija”, “Influenceru un viedokļu līderu kampaņas” un “Atbalsts Ukrainai”.


Attēli dažreiz runā stiprāk par vārdiem, no mīmiem un karikatūrām līdz infografikām un video stāstiem - tik daudzveidīga ir vizuālā valoda, kas šobrīd tiek izmantota komunikācijā. Tāpēc konkursa organizatori radīja kategoriju “Vizuālā komunikācija”, kurā aicina pieteikt komunikācijas kampaņas, kurās galvenais izteiksmes veids ir spēcīga vizuālā valoda.


“Influenceru un viedokļa līderu” kategorija ir reakcija uz strauji augošu nozares jomu. Savukārt, kategorija “Atbalsts Ukrainai” ir atbilde uz daudzu uzņēmumu īstenotiem sociālās atbildības projektiem. Līdzīgi kā pilsoniskās iniciatīvas projektu “Bezbudžetu kategorijā”, arī šeit darbu iesniegšana ir bez maksas.


Konkurss katru gadu parāda, cik daudzveidīga un dažāda ir komunikācijas profesionāļu ikdiena. Arī šogad gaidām spilgtu nozares sniegumu, kas tiks nodots vērtēšanai,” norāda Bork-Ržečicka.

Konkursā iesniegtos pieteikumus vērtēs starptautiskā žūrija, kas atlasīs piecus labākos darbus katrā kategorijā. Šo darbu autori 2023. gada 9. martā tiešsaistē prezentēs tos žūrijai.


Savukārt 2023. gada 10. martā, apbalvošanas pasākumā, kas pēc divu gadu pārtraukuma atkal norisināsies klātienē, tiks paziņoti “Mi:t&Links. Baltic Communication Awards 2023” laureāti.


Konkursa aizvadītajā gadā tika saņemts rekordliels pieteikumu skaits - 217 darbu pieteikumi, kas ir par 23% vairāk nekā iepriekš. Latvijas gada aģentūras balvu un “Grand Prix” ieguva komunikācijas aģentūra "Deep White", saņemot desmit balvas septiņās konkursa kategorijās. Lietuvas Gada aģentūras balvu ieguva komunikācijas aģentūra "Autoriai".


“Mi:t&Links. Baltic Communication Awards 2023” ir plaši atzīts starptautisks konkurss komunikācijas nozarē. Tā vienlaikus ir iespēja saņemt novērtējumu un mācīties no Baltijas nozares labākajiem profesionāļiem.


Plašāka informācija par konkursu ir pieejama tīmekļa vietnē www.miitandlinks.com.


Par “Mi:t&Links. Baltic Communication Awards 2023”

Konkurss “Mi:t&Links. Baltic Communication Awards 2023” ir Baltijas komunikāciju nozares gada galvenais notikums un ar šādu nosaukumu tas norisināsies devīto gadu, savukārt, pats konkurss notiek kopš 2005. gada. Konkursu rīko LaKA sadarbībā ar komunikāciju aģentūru "Public ID". Konkursa galvenais mērķis ir dot iespēju komunikāciju industrijas pārstāvjiem atrādīt iepriekšējā gada veiksmīgākos darbus, mācīties un smelties iedvesmu no citiem, kā arī godalgot labākos projektus un kampaņas.


Informāciju sagatavoja:

Elīna Apanaseviča

“PublicID” projektu vadītāja

Tālr. +371 26689887

Comments


bottom of page