top of page
Search
  • Writer's pictureLASAP

Eksperti diskutēs par komunikācijas nozares nākotnes izaicinājumiem

25. maijā plkst.16.30-17.30 Biznesa augstskola Turība sadarbībā ar Latvijas asociāciju sabiedrisko attiecību profesionāļiem rīkos tiešsaistes diskusiju-viedokļu ringu “Vai komunikācijas nozare būs nākotnes dinozaurs?”, kurā eksperti spriedīs par aktuālajām komunikācijas nozares tendencēm un izaicinājumiem saistībā ar darba tirgus izmaiņām un mākslīgā intelekta attīstību. Tāpat diskusijā runās arī par šobrīd un nākotnē nepieciešamajām darbaspēka zināšanām un prasmēm Latvijā un pasaulē.


Diskusijā-viedokļu ringā piedalīsies:

  • Jana BunkusBiznesa augstskolas Turība komunikācijas virziena vadītāja, Latvijas asociācijas sabiedrisko attiecību profesionāļiem (LASAP) valdes locekle,

  • Lolita StašāneAS Swedbank Komunikācijas un ilgtspējas pārvaldes vadītāja,

  • Marta Rībele - Eiropas Parlamenta biroja Latvijā vadītāja,

  • Deniss Aleksandrs Ševeļovs – influenceru aģentūras Collex biznesa attīstības direktors.


Pasaules globālās problēmas ienesa milzīgas izmaiņas sabiedrības izpratnē par komunikācijas lomu – ja iepriekš sabiedriskās attiecības un komunikācija tika uzskatītas par greznību, tagad nu jau pāris gadus informācijas pieejamība ir viena no primārajām vajadzībām gan sabiedrībai, gan uzņēmējdarbībai, gan valdībām. Visi pētījumi par komunikāciju parāda šīs zinātnes pieaugošo nozīmi, savukārt komunikācijas profesija nekur netiek minēta kā viena no tām profesijām, kura nākotnē skars dinozauru liktenis – izmiršana.


Ekspertu diskusiju varēs vērot tiešsaistē Biznesa augstskolas Turība Facebook un LASAP lapā, to vadīs Haralds Burkovskis.


Biznesa augstskola Turība ir biznesā balstīta un atbilstošās aktivitātēs studentu orientēta starptautiska augstskola, kas ietver biznesa domāšanu visos studiju virzienos. Studiju process tiek veidots tā, lai students maksimālu spētu izmantot un attīstīt savu potenciālu.


LASAP darbojas kopš 2001. gada aprīļa, veidojot sabiedrisko attiecību nozares reputāciju, kā arī sniedzot tīklošanās iespējas nozares kolēģiem. Asociācija nodrošina zināšanu pārnesi sabiedrisko attiecību profesionāļu vidū, organizējot pieredzes apmaiņas, kompetenču pilnveidošanas pasākumus un līdzdarbojoties nozares pasākumu organizēšanā.Informāciju sagatavoja:

Vineta Vītoliņa,

Biznesa augstskolas Turība Attīstības direktore

vineta.vitolina@turiba.lv, tālr. 26513292


Comments


bottom of page