top of page
Search
  • Writer's pictureLASAP

Komunikācijas trešdienas: Krīzes komunikācija

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, ziņu aģentūra LETA un Latvijas Asociācija sabiedrisko attiecību profesionāļiem aicina trešdien, 22.janvārī, plkst. 15.00 LTRK namā (Kr.Valdemāra ielā 35) uz semināru ciklā “Komunikācijas trešdienas”, kurā šoreiz runāsim par krīzes komunikāciju.

Lielveikala Maxima traģēdija pagājušajā gadā novembrī lika daudziem uzņēmumiem izvērtēt to gatavību komunicēt ar sabiedrību krīzes situācijās. Bieži vien krīzes iespējamību novērtējam par zemu, lai tai pievērstu pastiprinātu uzmanību un iepriekš sagatavotos. Šajā seminārā runāsim par to cik liela nozīme ir krīzes komunikācijas plānošanai un kā vislabāk rīkoties negaidīti saskaroties ar krīzes situācijām.

Programmā: Ar kādām komunikāciju krīzēm nācies saskarties Latvijas uzņēmumiem? Kā saprast, cik nopietna ir gaidāmā krīze un kā novērtēt tās iespējamās sekas? Kā rīkoties, lai efektīvi mazinātu komunikācijas krīzes negatīvo ietekmi uz uzņēmuma reputāciju?

Eksperti: Olga Kazaka, A.W.Olsen & Partners/Scholz & Friends Riga partnere Viktors Zaķis, Rīgas Satiksme preses sekretārs Klāvs Radziņš, LTV komunikācijas vadītājs

Darba kārtība: 14:45 – Ierašanās 15.00 – 17:00 ekspertu prezentācijas un diskusijas Dalības maksa: LTRK biedriem, vai LETA klientiem vai LASAP biedram – 1-am uzņēmuma pārstāvim dalība bez maksas, katram nākamajam – EUR 12,80 + PVN , pārējiem – EUR 42,60 + PVN

VIETU SKAITS IEROBEŽOTS!

Reģistrēšanās: http://ej.uz/KT_janvaris

0 comments

Comments


bottom of page